Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012: dzień 1

28 Lipiec 2012
Terminarz Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012:
g.09:15 Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn Pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn Eliminacje
g.09:15 Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn Pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn Finał
g.09:15 Strzelectwo - Karabin pneumatyczny 10m kobiet Karabin pneumatyczny 10m kobiet PL Eliminacje
g.09:15 Strzelectwo - Karabin pneumatyczny 10m kobiet Karabin pneumatyczny 10m kobiet Finał
g.09:30 Badminton - Gra podwójna kobiet Badminton gra podwójna kobiet Eliminacje
g.09:30 Badminton - Gra mieszana Badminton mikst Eliminacje
g.09:30 Badminton - Gra podwójna mężczyzn Badminton gra podwójna mężczyzn PL Eliminacje
g.09:30 Badminton - Gra pojedyncza kobiet Badminton gra pojedyncza kobiet Eliminacje
g.09:30 Badminton - Gra pojedyncza mężczyzn Badminton gra pojedyncza mężczyzn PL Eliminacje
g.10:00 Łucznictwo - Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m 1/8 finału
g.10:00 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy kobiet Turniej pojedynczy kobiet PL Eliminacje
g.10:00 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy kobiet Turniej pojedynczy kobiet PL I runda
g.10:00 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy mężczyzn Turniej pojedynczy mężczyzn PL Eliminacje
g.10:00 Siatkówka plażowa - Siatkówka plażowa kobiet Eliminacje Eliminacje
g.10:00 Siatkówka plażowa - Siatkówka plażowa mężczyzn Eliminacje PL Eliminacje
g.10:00 Koszykówka - Turniej kobiet Gr. A: Chiny - Czechy rozgrywki grupowe
g.10:30 Judo - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Eliminacje
g.10:30 Judo - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Ćwierćfinały
g.10:30 Judo - Kat. do 60 kg mężczyzn Kat. do 60 kg mężczyzn Eliminacje
g.10:30 Judo - Kat. do 60 kg mężczyzn Kat. do 60 kg mężczyzn Ćwierćfinały
g.10:30 Wioślarstwo - Dwójka bez sternika mężczyzn Dwójka bez sternika mężczyzn PL I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn PL I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Ósemka mężczyzn Ósemka mężczyzn PL I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Jedynka mężczyzn Jedynka mężczyzn PL I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Dwójka podwójna mężczyzn Dwójka podwójna mężczyzn I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Czwórka podwójna mężczyzn Czwórka podwójna mężczyzn PL I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Jedynka kobiet Jedynka kobiet I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Czwórka podwójna kobiet Czwórka podwójna kobiet PL I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Czwórka bez sternika mężczyzn Czwórka bez sternika mężczyzn I runda
g.10:30 Wioślarstwo - Dwójka bez sternika kobiet Dwójka bez sternika kobiet I runda
g.10:30 Siatkówka - Turniej kobiet Gr. A: Algieria - Japonia rozgrywki grupowe
g.10:30 Piłka ręczna - Turniej kobiet Gr. A: Rosja - Angola rozgrywki grupowe
g.11:00 Kolarstwo - Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn PL Finały
g.11:00 Jeździectwo - WKKW konkurs drużynowy Ujeżdżanie Ujeżdżanie
g.11:00 Jeździectwo - WKKW konkurs indywidualny Ujeżdżanie Ujeżdżanie
g.11:00 Pływanie - 100 m klasycznym mężczyzn 100 m klasycznym mężczyzn PL I runda
g.11:00 Pływanie - 400 m dowolnym mężczyzn 400 m dowolnym mężczyzn PL I runda
g.11:00 Pływanie - 400 m zmiennym mężczyzn 400 m zmiennym mężczyzn I runda
g.11:00 Pływanie - 100 m motylkowym kobiet 100 m motylkowym kobiet PL I runda
g.11:00 Pływanie - 400 m zmiennym kobiet 400 m zmiennym kobiet PL I runda
g.11:00 Pływanie - 4x100 m dowolnym kobiet 4x100 m dowolnym kobiet I runda
g.11:30 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety PL 1/64 finału
g.11:30 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety PL 1/32 finału
g.11:30 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety 1/16 finału
g.11:30 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety Ćwierćfinały
g.12:00 Gimnastyka sportowa - Wielobój indywidualny mężczyzn Wielobój indywidualny mężczyzn PL Eliminacje
g.12:15 Piłka ręczna - Turniej kobiet Gr. B: Hiszpania - Korea Płd. rozgrywki grupowe
g.12:15 Koszykówka - Turniej kobiet Gr. B: Kanada - Rosja rozgrywki grupowe
g.12:30 Tenis ziemny - Turniej debel kobiet Turniej debel kobiet PL I runda
g.12:30 Tenis ziemny - Turniej debel mężczyzn Turniej debel mężczyzn PL I runda
g.12:30 Tenis ziemny - Turniej pojedynczy kobiet Turniej pojedynczy kobiet PL I runda
g.12:30 Tenis ziemny - Turniej pojedynczy mężczyzn Turniej pojedynczy mężczyzn PL I runda
g.12:30 Siatkówka - Turniej kobiet Gr. B: Chiny - Serbia rozgrywki grupowe
g.13:00 Piłka nożna - Turniej kobiet Gr. F: Japonia - Szwecja rozgrywki grupowe
g.13:30 Badminton - Gra mieszana Badminton mikst Eliminacje
g.13:30 Badminton - Gra podwójna kobiet Badminton gra podwójna kobiet Eliminacje
g.13:30 Badminton - Gra podwójna mężczyzn Badminton gra podwójna mężczyzn PL Eliminacje
g.13:30 Badminton - Gra pojedyncza kobiet Badminton gra pojedyncza kobiet Eliminacje
g.13:30 Badminton - Gra pojedyncza mężczyzn Badminton gra pojedyncza mężczyzn Eliminacje
g.14:30 Boks - kategoria kogucia - do 56 kg Boks kategoria kogucia - 56 kg 1/16 finału
g.14:30 Boks - kategoria średnia - 70- 75 kg Boks kategoria średnia - 75 kg 1/16 finału
g.15:00 Judo - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Repasaże
g.15:00 Judo - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Półfinały
g.15:00 Judo - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Walka o brązowy medal
g.15:00 Judo - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Finał
g.15:00 Judo - Kat. do 60 kg mężczyzn Kat. do 60 kg mężczyzn Repasaże
g.15:00 Judo - Kat. do 60 kg mężczyzn Kat. do 60 kg mężczyzn Półfinały
g.15:00 Judo - Kat. do 60 kg mężczyzn Kat. do 60 kg mężczyzn Walka o brązowy medal
g.15:00 Judo - Kat. do 60 kg mężczyzn Kat. do 60 kg mężczyzn Finał
g.15:00 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy kobiet Turniej pojedynczy kobiet I runda
g.15:30 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy mężczyzn Turniej pojedynczy mężczyzn I runda
g.15:30 Gimnastyka sportowa - Wielobój indywidualny mężczyzn Wielobój indywidualny mężczyzn Eliminacje
g.15:30 Piłka nożna - Turniej kobiet Gr. E: Nowa Zelandia - Brazylia rozgrywki grupowe
g.15:30 Piłka ręczna - Turniej kobiet Gr. A: Chorwacja - Brazylia rozgrywki grupowe
g.15:30 Koszykówka - Turniej kobiet Gr. A: Turcja - Angola rozgrywki grupowe
g.15:45 Piłka nożna - Turniej kobiet Gr. F: Kanada - RPA rozgrywki grupowe
g.15:45 Siatkówka - Turniej kobiet Gr. A: Wlk. Brytania - Rosja rozgrywki grupowe
g.16:00 Łucznictwo - Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Ćwierćfinały
g.16:00 Łucznictwo - Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Półfinały
g.16:00 Łucznictwo - Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Walka o brązowy medal
g.16:00 Łucznictwo - Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Konkurs drużynowy mężczyzn 70 m Finał
g.16:30 Podnoszenie ciężarów - Kat. do 48 kg kobiet Kat. do 48 kg kobiet Finały
g.17:15 Piłka ręczna - Turniej kobiet Gr. B: Dania - Szwecja rozgrywki grupowe
g.17:45 Siatkówka - Turniej kobiet Gr. A: Włochy - Dominikana rozgrywki grupowe
g.17:45 Koszykówka - Turniej kobiet Gr. A: USA - Chorwacja rozgrywki grupowe
g.18:00 Piłka nożna - Turniej kobiet Gr. G: USA - Komumbia rozgrywki grupowe
g.18:15 Piłka nożna - Turniej kobiet Gr. E: Wielka Brytania - Kamerun rozgrywki grupowe
g.19:00 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety Półfinały
g.19:00 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety Walka o brązowy medal
g.19:00 Szermierka - Indywidualnie floret kobiety Indywidualnie floret kobiety Finał
g.19:30 Badminton - Gra mieszana Badminton mikst Eliminacje
g.19:30 Badminton - Gra podwójna kobiet Badminton gra podwójna kobiet Eliminacje
g.19:30 Badminton - Gra podwójna mężczyzn Badminton gra podwójna mężczyzn Eliminacje
g.19:30 Badminton - Gra pojedyncza kobiet Badminton gra pojedyncza kobiet Eliminacje
g.19:30 Badminton - Gra pojedyncza mężczyzn Badminton gra pojedyncza mężczyzn Eliminacje
g.20:00 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy kobiet Turniej pojedynczy kobiet I runda
g.20:00 Tenis stołowy - Turniej pojedynczy mężczyzn Turniej pojedynczy mężczyzn I runda
g.20:30 Pływanie - 100 m klasycznym mężczyzn 100 m klasycznym mężczyzn Finał
g.20:30 Pływanie - 400 m dowolnym mężczyzn 400 m dowolnym mężczyzn Finał
g.20:30 Pływanie - 400 m zmiennym mężczyzn 400 m zmiennym mężczyzn Finał
g.20:30 Pływanie - 100 m motylkowym kobiet 100 m motylkowym kobiet Półfinały
g.20:30 Pływanie - 400 m zmiennym kobiet 400 m zmiennym kobiet Finał
g.20:30 Pływanie - 4x100 m dowolnym kobiet 4x100 m dowolnym kobiet Finał
g.20:30 Piłka ręczna - Turniej kobiet Gr. A: Czarnogóra - Wlk. Brytania rozgrywki grupowe
g.20:45 Piłka nożna - Turniej kobiet Gr. G: Francja - Korea Północna rozgrywki grupowe
g.21:00 Gimnastyka sportowa - Wielobój indywidualny mężczyzn Wielobój indywidualny mężczyzn Eliminacje
g.21:00 Siatkówka - Turniej kobiet Gr. B: USA - Korea Płd. rozgrywki grupowe
g.21:00 Koszykówka - Turniej kobiet Gr. B: Brazylia - Francja rozgrywki grupowe
g.21:30 Boks - kategoria kogucia - do 56 kg Boks kategoria kogucia - 56 kg 1/16 finału
g.21:30 Boks - kategoria średnia - 70- 75 kg Boks kategoria średnia - 75 kg 1/16 finału
g.22:15 Piłka ręczna - Turniej kobiet Gr. B: Norwegia - Francja rozgrywki grupowe
g.23:00 Siatkówka - Turniej kobiet Gr. B: Brazylia - Turcja rozgrywki grupowe
g.23:15 Koszykówka - Turniej kobiet Gr. B: Australia - Wielka Brytania rozgrywki grupowe

Tabele

Polub nas

 

Partnerzy