European Tour 8 - Gdynia Open 2014
6 Luty 2014
Zawody snookerowe European Tour 8 - Gdynia Open 2014. Miejsce: hala Gdynia Arena
Krzysztof Wróbel - Maciej Maciejowski
Marcin Nitschke - Grzegorz Biernadski
Maciej Sarapuk - Thomas Goldstein
Kacper Filipiak - Tomasz Malecki
Oliver Brown - Michał Ebert
Filipe Cardoso - Wojciech Przylucki
Felix Buchweld - Mateusz Goslinowski
Marcin Bek - Rafał Jewtuch
Michael Wild - Ross Higgins
Anita Mafiln - Joe Steele
Michael Collumb - Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski - Sanderson Lam
Kevin Dabrowski - Hans Blanckaert
Konrad Piekarczyk - David Frew
Mateusz Nowak - Wojciech Bojewski
Kashif Khan - Sam Harvey
Karol Lelek - Rafał Gorecki
Tetyana -olovelska - Christopher Keogan
Oliver Lines - Brian Cox
Gareth Allen - Charlie Walters
Winner of Match 1 - Michael Georgiou
Adrian Materek - Billy Brown
Oliwia Lachowicz - Robert Valiant
Kamil Zubrzycki - Jamie Rhys Clarke
Maciej Kielkowicz - Jeff Cundy
Nathan Jones - Maciej Michowski
Ben Harrison - Matthew Hudson
Michał Matuszczyk - Ricky Norris
Matthew Day - Ryan Causton
Konrad Sor - Marcin Kolibski
Tomasz Marczak - Jarosław Kowalski
Paweł Rogoza - Adam Stefanow
Denis Lachowicz - Sydney Wilson
Winner of Match 2 - Winner of Match 3
Winner of Match 4 - Winner of Match 5
Winner of Match 6 - Winner of Match 7
Winner of Match 8 - Winner of Match 9
Winner of Match 10 - Winner of Match 11
Winner of Match 12 - Winner of Match 13
Winner of Match 14 - Winner of Match 15
Winner of Match 16 - Winner of Match 17
Winner of Match 18 - Winner of Match 19
Winner of Match 20 - Winner of Match 21
Winner of Match 22 - Winner of Match 23
Winner of Match 24 - Winner of Match 25
Winner of Match 26 - Winner of Match 27
Winner of Match 28 - Winner of Match 29
Winner of Match 30 - Winner of Match 31
Winner of Match 32 - Winner of Match 33
Godz. 9.30:
Krzysztof Wróbel - Maciej Maciejowski
Marcin Nitschke - Grzegorz Biernadski
Maciej Sarapuk - Thomas Goldstein
Kacper Filipiak - Tomasz Malecki
Oliver Brown - Michał Ebert
Filipe Cardoso - Wojciech Przylucki
Felix Buchweld - Mateusz Goslinowski
Marcin Bek - Rafał Jewtuch
Michael Wild - Ross Higgins
Anita Mafiln - Joe Steele
Godz. 11.00:
Michael Collumb - Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski - Sanderson Lam
Kevin Dabrowski - Hans Blanckaert
Konrad Piekarczyk - David Frew
Mateusz Nowak - Wojciech Bojewski
Kashif Khan - Sam Harvey
Karol Lelek - Rafał Gorecki
Tetyana -olovelska - Christopher Keogan
Oliver Lines - Brian Cox
Gareth Allen - Charlie Walters
Godz. 13.30:
Winner of Match 1 - Michael Georgiou
Adrian Materek - Billy Brown
Oliwia Lachowicz - Robert Valiant
Kamil Zubrzycki - Jamie Rhys Clarke
Maciej Kielkowicz - Jeff Cundy
Nathan Jones - Maciej Michowski
Ben Harrison - Matthew Hudson
Michał Matuszczyk - Ricky Norris
Matthew Day - Ryan Causton
Konrad Sor - Marcin Kolibski
Godz. 14.30:
Tomasz Marczak - Jarosław Kowalski
Paweł Rogoza - Adam Stefanow
Denis Lachowicz - Sydney Wilson
Tbc:
Winner of Match 2 - Winner of Match 3
Winner of Match 4 - Winner of Match 5
Winner of Match 6 - Winner of Match 7
Winner of Match 8 - Winner of Match 9
Winner of Match 10 - Winner of Match 11
Winner of Match 12 - Winner of Match 13
Winner of Match 14 - Winner of Match 15
Winner of Match 16 - Winner of Match 17
Winner of Match 18 - Winner of Match 19
Winner of Match 20 - Winner of Match 21
Winner of Match 22 - Winner of Match 23
Winner of Match 24 - Winner of Match 25
Winner of Match 26 - Winner of Match 27
Winner of Match 28 - Winner of Match 29
Winner of Match 30 - Winner of Match 31
Winner of Match 32 - Winner of Match 33